Pojištění

Pojištění

Dokážeme vám připravit pojištění vozidla na míru. Vybírat si můžete od základního rozsahu až po komplexní ochranu se spoustou dalších výhod. Naším partnerem je Generali Pojišťovna a.s., která se řadí mezi přední světové pojistitele.

Povinné ručení je zákonem stanovené pojištění, zahrnující ochranu pojištěného před možnými finančními nároky poškozeného, kterému byla způsobena škoda provozem vozidla pojištěného. Pro škody na majetku a újmy na zdraví je stanovená výše minimálních zákonných limitů pojistného plnění 35 mil. Kč. V rámci nabídky můžete volit z mnoha možností povinného ručení jako jsou: výše limitů pojistného plnění, základní a rozšířené asistenční služby, střet se zvířetem, úrazové pojištění řidiče a podobně.

Havarijní pojištění je určené pro ochranu vozidla před škodami způsobenými živly nebo vzniklými důsledkem havárie, odcizení, vandalismu nebo neoprávněného užití vozu. Uzavíráme pro osobní i užitková vozidla do hmotnosti 3,5 tuny a stáří 20 let. Vybírat samozřejmě můžete z několika možností havarijního pojištění, tak aby plně odpovídalo vašim potřebám a přáním. Neváhejte a přeneste si vaše bonusy z povinného ručení do havarijního pojištění.

Doplňkové připojištění vám nabízí vybrat si nadstandardní péči pro vás i váš vůz:

  • asistenční služby TOP PLUS, TOP EXTRA (vysoké limity plnění nebo bezlimitní asistenční služby, nepřetržitá pomoc na cestách v případě nepojízdnosti vozidla)
  • pojištění skel (vzniklé v důsledku havárie, živelní události, odcizení, vandalismu)
  • pojištění náhradního vozidla (uhrazení nákladů za pronájem náhradního vozidla)
  • poškození vozidla živelní událostí
  • poškození vozidla hlodavci (kabely, brzdová soustava, chladící soustava, odhlučnění motoru)
  • úrazové pojištění
  • pojištění poúrazové péče

 

Pojištění sjednáme k jakémukoliv vozidlu, není podmínkou koupě u nás. Naše sazby odpovídají nabídkám přímo v pojišťovně.